Taustakuva

Henkilökunta

Aino Silvast

Kumpusaari
  • Äitiysfysioterapia & raskausajan hieronta
  • Vatsalihasten erkauma ja lantionpohjan fysioterapia
  • Personal traininer ja PhysioPilates -ohjaaja
  • Ryhmäliikuntavastaava, Les Mills -ohjaaja
  • Äitiysliikuntavalmennus
  • Ota yhteyttä: aino.silvast@kuntokeskusenergy.com tai 0449252860
Varaa aika

Ahti Toivanen

Metropol, Rantakylä, Ylämylly
  • Valmentajan ammattitutkinto (ISLO)
  • Ampumahiihtovalmentaja, olympiatason ampumahiihtäjä
  • Kuntosali-, ravinto-, uni- ja kestävyysvalmennus
  • Spartan gear -toiminnallinen-, kahvakuula- ja mobility-ohjaaja
  • Ota yhteyttä sähköpostilla ahti.toivanen@kuntokeskusenergy.com tai puhelimitse 050 468 8567
Varaa aika

Satu Hakulinen

Metropol, Rantakylä, Ylämylly
  • Fitnessvalmentaja (SFU)
  • Ryhmäliikuntavastaava
  • Personal trainer, ravintovalmentaja, mentaalivalmentaja (Trainer4You)
  • Ryhmäliikunnan ja toiminnallisen harjoittelun moniosaaja, Les Mills -ohjaaja
  • Ota yhteyttä: satu.hakulinen@kuntokeskusenergy.com tai WhatsApp 045 856 4494

Sari Okkola

Kumpusaari
  • Personal trainer
  • Ravintovalmentaja
  • Stressinhallintavalmentaja
  • Seniori- ja mobility -ohjaaja
  • Kiinteytyminen ja liikkeenlaadun asiantuntija
  • Ota yhteyttä: sari.okkola@kuntokeskusenergy.com tai 044 2853541
Varaa aika

Ville Lehkonen

Metropol, Rantakylä, Ylämylly
  • Fitfarmin sertifioitu personal trainer
  • Fitnessvalmentaja
  • Yksilöidyt valmennukset
  • Kuntosaliharjoittelun kokenut erikoisosaaja
  • Varaa aika sähköpostitse: ville.lehkonen@gmail.com tai Instagramin kautta @coach_lehkonen
Varaa aika

Erika Salonen

Kumpusaari
  • Purentalihasten fysioterapia ja shockwave-hoidot
  • Personal training, mobility & kehonhuolto
  • Ravintovalmennus, voimavalmennus, InBody-mittaukset ja toiminnallinen harjoittelu
  • Ota yhteyttä: erika.salonen@kuntokeskusenergy.com tai 040 021 1301
Varaa aika

Claudia Päivänurmi

Metropol
  • IntensivePT
  • Claudia haastaa sinut treeneissä ylittämään itsesi ja saavuttamaan tavoitteeesi
  • Claudialta löytyy IFBB Body fitneksen junioreiden maailmanmestaruus ja Pohjoismaiden mestaruus
  • Voit ottaa Claudiaan yhteyttä myös Instagarmin kautta @claudiapaivanurmi
Varaa aika